Haziran 19, 2016 Solar Aydınlatma Nedir? Güneş Enerjili Lamba Rehberi

Solar Aydınlatma Nedir? Güneş Enerjili Lamba Rehberi

Firmamızın Türkiye’de öncülüğünü yaptığı solar aydınlatma hiçbir elektrik bağlantısı olmadan doğrudan veya dolaylı olarak aldığı güneş ışınlarını elektriğe çeviren ve bu enerjiyi gece boyunca çevrenizi aydınlatmada kullanan lambalardır. Bu güneş enerjili lambalar günümüzde yaygın bir biçimde kullanılmaya başlamıştır. Firmamızın ithal ettiği 2019 model bu solar güneş panelli aydınlatmaları siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu duymaktayız.

 

 

Solar Lamba Nerelerde Kullanılır

Güneş ışığının ulaştığı her alanda kullanmak mümkün. Doğrudan güneş ışını alan yerde, solar lamba aydınlatma etkisini göstererek daha fazla karanlık alana ulaşarak aydınlatmasını sağlayacaktır.

Özellikle peyzaj alanları,bahçe, binalar , garaj önleri,  çatı ve sokak aydınlatmaları alanlarında kullanımı son derece uygundur . Kablo ve elektrik tesisatını ulaşmadığı her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çevreye ve doğaya katkıda bulunabilir, normal bir lambanın yanma süresinden daha fazla verim alırsınız.

 

Hareket ve Gündüz-Gece Işık Sensörleri

Güneş enerjili lambalarda bulunan bir diğer üstün özellik olan hareket algılama özelliği sayesinde, solar aydınlatmalar fazladan 3-4 saate kadar batarya tasaruffu sağlar. Solar lamba da bulunan birkaç yanma modundan herhangi birini seçebilir ve alanın hangi şekilde aydınlatmak istiyorsanız o şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu ayarla birlikte isterseniz aydınlatacağınız alanı sürekli aydınlatabilir yada uzun süreler boyunca aydınlatabilirsiniz. Ayrıca,  her güneş enerjili aydınlatmalarda bulunan gece gündüz algılayan ışık sensörleriyle, ürününüz sadece karanlık olduğunda çalışır ve güç tasarrufu yapar.

Not : Aydınlatma modları lambadan lambaya değişiklik gösterebilmektedir.

 

Ortam Koşulları

Tüm solar aydınlatma ürünlerimiz IP65 su geçirmezlik sertifakasına sahiptir. Toz ve sıvı teması olsa bile hiçbir şekilde içerisine nüfuz edememektedir. Güneş enerjili lambalarımız ağır ortam konuşullarına dayanıklıdır Uzun yıllar sıkıntı yaşamadan kullanım imkanı sunmaktadır.

 

 

 

Neden Solar Aydınlatma ?

Solar aydınlatmanın herşeyden önce çevre ve doğa dostudur. Günden güne yükselen elektrik fiyatları ve yaşam koşullarını zorlaşmaktadır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, güneş enerjisini kullanan lambalar uzun vadede bütçenize çok katkıda bulunacaktır. Ayrıca güneş enerjili lambalar hiçbir kablo masrafı ve montaj kurulum masrafı çıkarmaz. Evinizin bahçesine ve işyerinize şık bir görüntü verir. Güneş enerjili aydınlatma alanındaki tecrübemiz ve direk en kaliteli üreticilerden yaptığımız ithalat hizmetimizle sizlere en uygun fiyat vereceğimizin garantisini vermekteyiz. Her ürünümüz  garantili ve ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir