Ürünlerimiz hafta içi 16:00 , cumartesi günü ise 12:00’a kadar satın alınması halinde aynı gün kargolanmaktadır , bu saatlerden sonraki satın alımlar ertesi iş gününde kargolanmaktadır.

Tarafımızdan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı ücretsiz kargo ile aynı gün ARAS KARGO firması tarafından size en kısa sürede ulaştırılmak üzere gönderim sağlanmaktadır.

Evet , satıyor olduğumuz tüm ürünler tarafımızdan bakanlık onayından geçirilip ithal edilmiş , adınıza faturalı ve garantilidir.

Evet , DESTEK sayfamızdan tüm ürünlerimize ait türkçe kılavuz ve varsa uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Evet , tüketici hakları gereği satın aldığınız ürünü faturası , ürün ve kutusu hiçbir deformasyona uğramaması halinde hiçbir mazeret belirtmeden ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

Evet , N11 AMAZON HEPSİBURADA GİTTİGİDİYOR sayfalarında bulunan dükkanlarımızdan da satın alabilirsiniz.

Çünkü dükkanlarımızın bulunduğu alışveriş siteleri ürünler üzerinden %10 ile %20 arasındaki komisyon ücretleri aldığından dolayı dükkanlarımızda fiyatları yüksek tutmak zorunda kalmaktayız. Fakat kendi sitemizde komisyon ücreti olmaması sebebi ile uygun fiyatlardan size hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır e-ticaret sektöründe aktif olarak çalışan firmamız yaklaşık 20.000 satış rakamına ulaşmıştır. HepsiBurada – N11 – Amazon -GittiGidiyor gibi Türkiye’nin en büyük sitelerine tedarikçi olarak iş ortaklığı yapmamız ve tüm ürünlerimizi resmi yollarla getirip adınıza faturalı olarak satıp tüm vergilerimizi eksiksiz ödüyor olmamızın verdiği gururla sizin memnuniyetiniz için her an hizmetinizdeyiz.

Bize 0553 768 04 29 whatsapp hattımızdan yazarak en kısa sürede tarafınızda oluşan sıkıntıyı çözen teknik hizmetimiz bulunmaktadır.

Load More