SOLAR
AYDINLATMA

Hava koşullarından etkilenmeyen
solar teknolojisi ile donatılmış uzun ömürlü yüksek lümenli
aydınlatmalar ile artık elektriğe ihtiyacınız yok!

İÇ MEKAN
WİFİ KAMERALAR

1 dakikada türkçe kurulum videosu ile işlemleri tamamlayıp dünyanın her yerinden bebek,bakıcı,ebeveyin,evcil hayvan,ev ve işyeri gibi dilediğiniz her alanı izleyebilir , hareket sensörü ile anınada bildirim alabilirsiniz.

HUION 420 ÇİZİM
TABLETİ

Huion 420'nin ergonomik kalemi ve dokulu çalışma yüzeyi sayesinde kâğıt üzerinde özgürlüğün ve aşina olduğun hissin tadını çıkaracaksınız. Fare ve klavyeni bırakıp, yaratıcılığını gösterme zamanı!

DIŞ MEKAN
WİFİ KAMERALAR

Hava koşullarından etkilenmeyen Statik IP gerektirmeyen 1 dakikada kurulumu tamamlayıp dünyanın her yerinden dilediğiniz her alanı izleyebilir , hareket sensörü ile anınada bildirim alabilirsiniz.

previous arrow
next arrow
Slider

Solar Aydınlatmalar

Evinizin duvarında, avlunuzda, bahçenizde kullanabileceğiniz kaliteli ve yüksek lümenli güneş enerjili aydınlatmalar

Öne Çıkan Ürünler

48 Led Solar Aydınlatma 500 Lümen Güneş Enerjili Bahçe Aydınlatma
Hemen Satın Al!  209,90  129,99
İndirim!

48 Led Solar Aydınlatma 500 Lümen Güneş Enerjili Bahçe Aydınlatma

☑️GECE BOYU ÇALIŞIR – Gün boyunca güneş enerjisiyle kendini şarj eder. Gece boyunca sizin ayarladığınız moda göre aydınlatır. ☑️GÜNEŞ ENERJİLİ SARJ – Elektrik faturasından tasarruf etmenizi sağlar. Doğa dostu yenilenebilir enerji kaynağını kullanarak çevreye katkıda bulunursunuz. ☑️KABLOSUZ VE MASRAFSIZ KURULUM – Herhangi bir kablo saklama derdi olmadan yada teknik servis çağırıp masraf yapmanıza gerek kalmaksızı kendiniz rahatça kurup […]

Wifi IP Kameralar

Son model wifi kameralarımız ile anında bağlanın ve izleyin